Nawigacja
* Strona Główna
* Galeria zdjęć
* Download
* Kontakt do nas
* Kontakt
Patronat UMCS
Umowa patronacka z UMCS
Współpraca z UMCS
Społeczność szkolna
Dyrekcja
Nauczyciele
Pedagog i psycholog
Klasy i wychowawcy
Rodzice
Nasza szkoła
Dokumenty szkolne
Baza lokalowa
Historia
Patron
Osiągnięcia uczniów
Nasi najlepsi
Biblioteka
Wydarzenia biblioteczne >
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
PaT
SK PCK
Wolontariat
Klasy integracyjne
Klasy integracyjne >
Nasza codzienność >
Historia klas integracyjnych
Świetlica terapeutyczna
Klasy sportowe
Klasy sportowe
Aktualnosci sportowe >
Błękitna Szkoła
Biała Szkoła
Organizacja roku szkol.
Kalendarz roku szkolnego
Wykaz podręczników
Samorząd Uczniowski
Skład SU
Działalność SU >
Archiwum SU
Klub "YOLO"
Regulamin klubu
Działalność klubu

Młode talenty
Polecane strony
Użytkownik strony
BIP szkoły
Biała Szkoła
Biała Szkoła


2017

Biała szkoła Ząb 2017
Tradycyjnie w pierwszym tygodniu marca uczniowie naszej szkoły brali udział w szkoleniu narciarskim na stoku „Potoczki” w miejscowości Ząb. Szkolenie narciarskie prowadzone jest zarówno dla początkujących, jak również zaawansowanych narciarzy. W tym roku swoje umiejętności doskonalili: Natalia Matysek, Dominik Bednarczyk, Mateusz Czupryn, Szymon Orzeł, Natalia Antoniewska, Maciek Dec, Paweł Heleniak, Emilka Sławińska, Kacper Więckowski, Natalia Więckowska, Kamila Bąk, Michał Tomczak, Maciek Tomczak, Kacper Golec, Filip Pastuszak, Oskar Osowski, Jakub Wójcik, Łukasz Wręga. Po pięciodniowym szkoleniu uczestnicy białej szkoły stwierdzili, że był to wyjątkowo dobrze spędzony czas. Jedno zdjęcie może zastąpić wiele słów, dlatego instruktorzy: Stanisława Pasieczna, Jacek Fiedeń, Dariusz Korzeniewski zapraszają do obejrzenia krótkiego filmu i udziału w przyszłorocznych wyjazdach szkoleniowych na stokach Podhala.
2016
Tradycyjnie uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Łęcznej uczą się jeździć na nartach lub doskonalą swoje umiejętności narciarskie. Naszą sprawdzoną stałą bazą jest miejscowość Ząb - rodzinna miejscowość naszego mistrza olimpijskiego Kamila Stocha. W tym roku szkolenie narciarskie trwało od dnia 29.02. do 04.03. 2016 r. Takie wyjazdy niosą bardzo dużą dawkę pozytywnej energii i możliwości wspaniałego kontaktu z atrakcjami zimy i kultury podhalańskiej. Podczas nauki jazdy na nartach panowała radosna i przyjazna atmosfera. Trzeciego dnia pobytu uczniowie korzystali też z term w Bukowinie Tatrzańskiej, regenerując siły po wysiłku na stoku narciarskim.

Dzięki cyklicznym wyjazdom uczniów z zespołu Szkół nr 2, narciarstwo w naszym środowisku lokalnym ma coraz większą rzeszę zwolenników uprawiających tę piękną dyscyplinę sportu.

Obóz narciarski zorganizowała dyrekcja szkoły i nauczyciele wf - instruktorzy narciarstwa: p. Dariusz Korzeniewski, p. Jacek Fiedeń i p. Stanisława Pasieczna.


>> galeria zdjęć
Zakończyła się kolejna edycja „Białej szkoły” Ząb 2014. W dniach 03 - 07 marca 2014 pod okiem instruktorów Dariusza Korzeniewskiego, Jacka Fiedenia i Stanisławy Pasiecznej, młodzież z Zespołu Szkół nr 2 brała udział w szkoleniu narciarskim na stoku narciarskim „Potoczki” oraz na „Witów SKI”. Uczestnicy podnosili swoje umiejętności techniczne z narciarstwa zjazdowego. Trudne warunki śniegowe wymusiły na uczestnikach zdobycie nowych umiejętności narciarskich, w szczególności z zakresu bezpieczeństwa i poruszania się po ciężkim wiosennym śniegu. Dużą atrakcją dla dzieci i młodzieży był pobyt w termach „Bania” w Białce Tatrzańskiej. Podsumowaniem szkolenia była prezentacja umiejętności własnych podczas zawodów narciarskich. Uczestnicy powrócili pełni pozytywnych wrażeń i już oczekują na następny wyjazd na Podhale.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Rok szkolny 2016/2017

Wirtualny spacer
po szkole

Patronat UMCS

Certyfikat Powiatowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w Łęcznej

>>Informacje

DYPLOM
''Złotej Szkoły''

Młode talenty
Film z VI Koncertu Młodych Talentów