Nawigacja
* Strona Główna
* Galeria zdjęć
* Download
* Kontakt do nas
* Kontakt
Patronat UMCS
Umowa patronacka z UMCS
Współpraca z UMCS
Społeczność szkolna
Dyrekcja
Nauczyciele
Pedagog i psycholog
Klasy i wychowawcy
Rodzice
Nasza szkoła
Dokumenty szkolne
Baza lokalowa
Historia
Patron
Osiągnięcia uczniów
Nasi najlepsi
Biblioteka
Wydarzenia biblioteczne >
Zajęcia pozalekcyjne
Świetlica
PaT
SK PCK
Wolontariat
Klasy integracyjne
Klasy integracyjne >
Nasza codzienność >
Historia klas integracyjnych
Świetlica terapeutyczna
Klasy sportowe
Klasy sportowe
Aktualnosci sportowe >
Błękitna Szkoła
Biała Szkoła
Organizacja roku szkol.
Kalendarz roku szkolnego
Wykaz podręczników
Samorząd Uczniowski
Skład SU
Działalność SU >
Archiwum SU
Klub "YOLO"
Regulamin klubu
Działalność klubu

Młode talenty
Polecane strony
Użytkownik strony
BIP szkoły
Misterium Paschalne 2017

Misterium Paschalne

12 kwietnia nasza społeczność uczniowską zaproszono do obejrzenia Misterium Paschalnego pt. Tajemnice Krzyża. Rozważania dotyczące Zmartwychwstania Pańskiego, znaczenia i symboliki Krzyża w naszym życiu przygotowali uczniowie klasy II c pod kierunkiem p. Marioli Kozioł.

Po programie Dyrektor Zespołu Szkół  Sławomir Winiarski złożył życzenia świąteczne wszystkim uczniom i pracownikom szkoły.
WARSZTATY WIELKANOCNE Z KLUBEM YOLO 2017


WARSZTATY WIELKANOCNE Z KLUBEM YOLO

Wielkanoc to najważniejsze i najstarsze święto obchodzone na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa, ma ono bogatą tradycję. W celebrowanie tych barwnych obrzędów włączyli się chętni gimnazjaliści. Podczas warsztatów ozdabiali pisanki, które następnie umieszczali w przystrojonych koszyczkach. Wspólnie spędzony czas wprowadził wszystkich w radosny nastrój. Materiały wykorzystane do tworzenia ozdób ufundowała Rada Rodziców.
X edycja Konkursu Biblijnego „Biblia – Księga Życia”


X edycja Konkursu Biblijnego „Biblia – Księga Życia”

Gratulujemy sukcesów odniesionych w X edycji Konkursu Biblijnego uczniom:

• Patrykowi Jakubczakowi z klasy II c za zajęcie III miejsca ( 87% )
• Jankowi Pelicy z klasy III a za wyróżnienie ( 80 % )

Uroczyste podsumowanie konkursu z rozdaniem nagród i dyplomów odbyło się w piątek 7 kwietnia 2017 roku w gimnazjum nr 11 w Lublinie.

Uczniów przygotowała p. Mariola Kozioł.


Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w Łęcznej

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w Łęcznej

Po raz trzeci w naszym mieście obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu.
4 kwietnia na Placu im. Tadeusz Kościuszki grupa uczniów i nauczycieli z naszej szkoły wzięła udział w imprezie zorganizowanej przez Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną, Ośrodek Rewalidacyjno – Wychowawczy oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży SIGNUM. Zespół taneczny w składzie: Eliza Cieniuch, Monika Budzyńska, Kacper Trębacz reprezentował nasze gimnazjum w części artystycznej imprezy.   Celem przewodnim tego przedsięwzięcia było budowanie postaw obywatelskim i poszerzenie świadomości społecznej na temat autyzmu. Podczas obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu zgromadziło się wielu mieszkańców Łęcznej i okolic.

Zespół do spraw integracji
Sukcesy naszych recytatorów


Sukcesy naszych recytatorów

23 marca w centrum Kultury w Łęcznej odbyły się  Eliminacje gminne z XI Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla gimnazjalistów PRZEBUDZENI DO ŻYCIA.
Do zmagań konkursowych  przystąpiła siedmioosobowa ekipa  naszych uczniów, którzy wspólnie z uczniami Gimnazjum nr 1 w Łęcznej i Gimnazjum  w Zofiówce walczyli o pięć nominacji do etapu powiatowego konkursu.


KONKURS MITOLOGICZNY


KONKURS MITOLOGICZNY

„Wśród bogów, herosów, bohaterów greckich”

17 marca 2017r. odbył się w naszej szkole Konkurs Mitologiczny, wzięło w nim udział 22 uczniów z klas I - III naszego gimnazjum. Wszyscy wykazali się rozległą wiedzą i znajomością tematu. Najlepiej poradziła sobie z konkursowymi pytaniami uczennica kl. III a – Sandra Szymbor. Drugie miejsce zajęła Krystyna Poźniakow z klasy I c, trzecie Karolina Partyka z I b i Mateusz Brzyski z I d. Wśród wyróżnionych znaleźli się:

Wiosenne spotkanie z profilaktyką 21.03.2017


Wiosna to dla wielu najpiękniejsza pora roku. Tęsknimy do niej, czekamy na nią zwłaszcza, gdy zima przedłuża swoje panowanie. Ale, gdy tylko przychodzi 21 dzień marca świętujemy go na różne sposoby. Jedni topią Marzannę, inni chodzą na wagary, w naszym gimnazjum postanowiliśmy połączyć pożyteczne z przyjemnym. Zorganizowaliśmy wiosenne spotkanie z profilaktyką. Zaszczycili nas swoją obecnością: zastępca burmistrza Pan Leszek Włodarski, pani Marta Piwońska - naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Łęcznej, pan Mariusz Łagodziński główny specjalista ds. zarządzanie kryzysowego, spraw obronnych i obywatelskich, pani Anna Irla - kierownik referatu Spraw Obywatelskich UM w Łęcznej, przedstawiciele Policji: pan Waldemar Dziedzic – aspirant sztabowy KWP w Lublinie, pani Izabela Zięba sierżant i pani Anna Biziorek z KPP w Łęcznej, pan Mariusz Rozwód z Chełma oraz grupy patowskie ze Spiczyna i Ludwina, a także absolwentka naszego Gimnazjum nr 2,  a dziś liderka województwa lubelskiego - Natalia Bil.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło


Rok szkolny 2016/2017

Wirtualny spacer
po szkole

Patronat UMCS

Certyfikat Powiatowej Sieci Szkół Promujących Zdrowie w Łęcznej

>>Informacje

DYPLOM
''Złotej Szkoły''

Młode talenty
Film z VI Koncertu Młodych Talentów